Jõulukaartide saatmine – mida silmas pidada?

Peagi on saabumas jõuluaeg – üks aasta kiiremaid perioode.  Aasta lõpul teeme möödunud aastast kokkuvõtteid ja peame meeles kliente ning koostööpartnereid. Seega on ju mõistlik juba nüüd valmistuda jõulukaartide saatmiseks?

Jõulukaartide saatmine – mida silmas pidada?

Esimese asjana tasuks mõelda, kellele kaart saadetakse ning mis sõnumit soovitakse edastada? Kas  tavaline e-kaart, kus kliendile saadetakse harjumuspärane „Häid jõule ning edukat uut aastat“ on ikka kõige õigem? Ehk tasuks mööduvale aastale veel korra tagasi vaadata ja teha kokkuvõte aasta õnnestumistest või suursündmustest. Või hoopiski anda teada järgmise aasta suurematest plaanidest? Kindlasti mõjub eriline sõnum personaalsemana ning kaardi saatja jääb meelde. Mõtle korraks, kui paljusid eelmise aasta jõulukaarte Sa mäletad?

Milliseid jõulukaarte on võimalik saata?

Nii nagu iga uudiskirjaga on ka e-kaardi saatmisel võimalusi lugematu hulk. Kõige traditsionaalsem on jõuluteemaline pilt, millel kirjas head soovid. Pilti on võimalik muuta Sinu ettevõtte nägu kasutades samu värve ning fonte.

Riin.eu-uudiskiri-jõulukaart

Liikuvad pildid muutuvad aina populaarsemaks,  ja see trend peegeldub ka e-kirjades. Näitena minu poolt eelmisel aastal välja saadetud jõulukaart.

Riin.eu gif jõulukaart

Veel sammuke edasi, on võimalik saata oma klientidele video. Väga populaarseks on muutunud jutustavad lühivideod, kus umbes 30 sekundi jooksul räägitakse mingi lugu. Jõulukaarte silmas pidades võib selleks olla möödunud aasta õnnestumine või ettevõtte sündmus (näiteks juubel vms), järgmise aasta plaan, töötajate mõtted möödunud aastast – mida vahetum seda parem.

Veel on väga populaarseks muutunud nö cinemagraph pildid, kus muidu staatilisel pildil on üks objekt, mis liigub kogu aeg. Selleks võib olla aur kakao tassil või küünlaleek. Mõned ägedad mõtted Gallereplay lehelt.

Jõulukaartide saatmisel tasub meeles pidada, et personaalne lähenemine annab Sulle kindlasti konkurentsieelise ning muudab Sinu ettevõtte nagu „päris“ ettevõtteks – kus töötavad tõelised inimesed ja ollakse õnnelikud õnnestumiste üle.

 

Nüüd saad tellida enda sõnumiga personaalse digikaardi epoest www.digikaart.ee

 

Milline on kaardi saatmise protsess

Esimese sammuna toimub eeltöö ja info kogumine. Soovin kuulda möödunud aasta õnnestumistest ja järgmiste aastate plaanidest. Räägime ka varasematest saadetud kaartidest ning milline oli klientide tagasiside. Suhtluse tulemusena tekivad meil juba mõtted millega edasi minna.

Kui esimesed mõtted on paigas asun mina kaarti valmistama ning sina saad ette valmistada kaardi saajate nimekirja. Vastavalt sellele, kui personaalne on kiri siis nii  palju infot ka ootan. Näiteks, kui soovid saata kirja pöördumisega „Tere Sille“ siis on vajalik edastada ka kliendi nimi. Kui seda soovi pole, siis e-kaart saab saadetud ka lihtsalt e-maili aadressi olemasolul.

Kaardi valmistamise aeg oleneb selle keerukusest. Kui soovid edastada huvitava videokaardi, kuid pelgad kuna videomaterjali pole – siis ära muretse! Räägime mõtted läbi ning kindlasti leiame mingi lahenduse, mis muudab kõik osapooled õnnelikuks.

Kui disain on valmis, seadistan e-kirja saatmiseks kõik vajaliku – kinnitame välja mineva kirja ning ajatame selle saatmise. On täiesti võimalik novembri keskel seadistada kaardi saatmine 18 detsembriks.

Peale kirja saatmist saadan raporti selle avamise kohta. Kindlasti oled enne raporti saamist saanud klientidelt juba ägedaid kiidusõnu.

Väiksed sammud, mis aasta lõpu kindlasti sujuvamaks muudavad.

 

Täida kohe see vorm ning võtan Sinuga ühendust, et kõigest täpsemalt rääkida.

Jaga postitust:

Edasta rõõmusõnum digitaalse e-kaardina

Digikaart.ee veebipoes on saadaval erinevad digitaalsed kaardid, mille saad enda ettevõtte nägu muuta. Kõik kaardid personaliseerime vastavalt Teie ettevõtte või personaalsele soovile. Soovi korral kuvame loodud kaardi personaalsel maandumislehel, mida saab mugavalt jagada nii e-mailis kui ka sotsiaalmeedias.