Tere tulemast!

Olen Riin ning soovin valmistada Sinu ettevõttele uue kodulehe – sellise, mis teenib oma eesmärki ja toob Sinu firmale kasu.

Olen tänaseks pea dekaadi jagu digimaailmas töötanud ning usun, et oman kogemustepagasit, millest Sina saad kasu. Olen loonud kodulehti erinevate valdkondade ettevõtetele ja näen täna, et suuresti on nende eesmärk ikkagi sama – suurendada müüki või päringuid – ehk siis olla 24/7 müügimees internetis.

Kodulehte luues on palju detaile, millele tähelepanu pöörata. Näiteks:

  • Kas on koduleht mobiilisõbralik
  • Kas kodulehel on CTA – ehk üleskutse – üks ja oluline tegevus, mida soovid, et klient teeks
  • Millised on otsimootorite nõudmised kodulehele, et ka orgaaniline liiklus oleks kasumlik
  • Mida pean teadma GDPRi kohta
  • Jne ..

Oma kogemusega suudan kindlasti hoida kokku Sinu aega ning juba jooksvalt nendele küsimsutele vastata.

Kõik, mis internetis ning digimaailmas toimub, pakub mulle suurt huvi. Püüan kõige uuega kaasas käia ning seeläbi leida enda koostööpartneritele parimad lahendused. Tegelikult pean oma partnereid kolleegideks, meil on ju sama eesmärk – leida rohkem ostu sooritavaid rahulolevaid kliente ning seeläbi kasvatada müüki.

Milliseks kujuneb kodulehe tegemise hind?

Kodulehe tegemise hind sõltub iga ettevõtte eesmärgist ja vajadusest. Palun täida allolev vorm – see annab mulle infot Sinu esmastest kodulehe ootustest ning on heaks stardipunktiks pakkumise koostamisel.  Ära piira end milleski. Mõtle kindlasti, millised on need lehed, kus Sulle mõni funktsionaalsus või disainielement meeldis. Jah – vorm on pikk ning nõuab süvenemist, kuid kogemus on näidanud, et pikem planeerimine toob kiiremad tulemused arendusfaasis. Soovi korral saad lugeda kodulehe ja e-poodide loomise kohta

Vastu saadan Sulle pakkumise uue kodulehe loomiseks ning eeldatava valmimise aja. Vastan 1-2 tööpäeva jooksul. Jäta kindlasti ka oma kontaktandmed, et täiendavate lisaküsimuste korral Sinuga ühendust saaksin võtta.