Koduleht

Hästitöötav koduleht muudab Sind nähtavaks nii olemasolevale kui ka uuele kliendile.

Koduleht ütleb Sinu firma kohta palju. Mul on kogemusi ja oskusi kodulehtede loomisel ning nende toimivana hoidmisel. Kodulehti ehitan üles ja hooldan WordPressi sisuhalduses, mis on täna enim kasutatav sisuhaldusplatvorm maailmas.

Aitan luua Sinu kodulehe täislahenduse või parendada olemasolevat veebikeskkonda.

Koduleht
1. Planeerimine

Planeerimisel tuleb eelkõige mõelda, kuidas saab veebileht Sinu ettevõtet müügitöös aidata.  On ju ammune tõde, et koduleht on Sinu ettevõtte 24/7 töötav müügimees – visiitkaart internetis. Planeerimisel tuleb mõelda, mida peab koduleht tegema nii Sinu ettevõtte kui ka lõppkasutaja jaoks; millist infot edasi andma ja millist üleskutset edastama. Üleskutseks võib olla nii toote ostmine, hinnapäringu tegemine või asukoha aadressi vaatamine.

Planeerimise protsess olgu alati pigem pikk ja põhjalik  – siis lähevad teised etapid sujuvamalt.

2. Sisu ja kavand

Kui idee ja vajadus ideaalselt toimivast kodulehest on olemas, on aeg mõelda veebilehe sisule ning kodulehe kavandile. Sisu on kodulehe olulisim osa ning koos kasutajasõbraliku disainiga saab külastaja kiirelt soovitud info kätte.

Selles etapis peaks kodulehe välimus mustandina valmis saama ja sisu võiks olla koostatud üsna lõplikult.

3. Disaini kohandamine

On aeg leht muuta Sinu firma sümboolikaga sobivaks. Et tekiks nägemus ühtsest brändist, tuuakse veebilehele üle nii värvid, fondid, pildid kui muu oluline. Oma töös kasutan valmis WordPressi disainilahendusi (disaini templiite), tänu millele on võimalik koduleht visuaalselt toimivaks muuta suhteliselt kiiresti ning soodsalt. Ei tasu karta, et keegi sarnase disainilahendusega välja tuleb – disaini templiite on võimalik kohandada täielikult Sinu ettevõtte vajadustele vastavalt. Ka see lehekülg on loodud eelevalt valmis disainitud kujundusele, mille olen kohandatud oma soovi kohaselt.

5. Avalikustamine

Kui kodulehte on testinud  väiksem grupp inimesi, on aeg anda ka maailmale oma uuest lehest teada. Täna on selleks kindlasti hea võimalus nii sotsiaalmeedias pakutavad lahendused kui ka näiteks uudiskiri.

Edaspidi on vaja kodulehele uut sisu toota, et külastajatel oleks ikka ja jälle põhjust tagasi tulla. WordPressi sisuhalduse keskkond on väga mugav nii sisu lisamiseks kui muutmiseks võimaldades kodulehel areneda koos Sinu äriga.

Sinu uus koduleht …

✓ muudab sinu ettevõtte internetis nähtavaks

✓ muudab Sinu ettevõtte usaldusväärseks

✓ on Sinu ettevõtte 24/7 töötav müügimees ning klienditeeninduskanal

✓ annab võimaluse kasutada seda turunduskanalina

✓ on kiireim, mugavaim ja soodsaim infokanalina

✓ mis töötab erinevates seadmetes ning on kasutajasõbraliku disainiga, annab Sinu ettevõttele konkurendieelise

kodulehe tegemise hind

Küsi pakkumist

Täida vorm ning küsi uue kodulehe või e-poe loomiseks pakkumine. Vastu saadan Sulle esmase pakkumise, mille najal saame läbirääkimisi edasi pidada.