Veebimajutuse promokood, mis annab Sulle tasuta serveriteenuse

Häid uudiseid! Veebimajutus.ee hoolitseb, et algus oleks kergem ning pakub oma serveriteenuseid meie partneritele täiesti tasuta ja seda lausa 3 kuuks.

Soodustus kehtib nii E-posti majutuse, Veebimajutuse kui ka Tee-ise-veeb terviklahenduse pakettidele. Vaata pakette täpsemalt siit Veebimajutus.ee kodulehelt

Soodustuse kasutamiseks:

  • Lisa tellimusse meelepärane domeen
  • Vali soovitud majutusteenus
  • Märgi arveldusperioodiks vähemalt 6 kuud

Toimingute järjekord ei ole oluline, tellimist võib alustada ka majutusest.

Veebimajutuse promokood, mis sulle majutusteenust võimaldab on

RAMEEDIA

Veebimajutuse promokoodi saavad kasutada nii RA Meedia/ Riin.eu praegused, kui ka tulevased ja isegi mõned vähesed endised kliendid. Soodustus rakendub kõigile, kes seda soovib!
Kui vajad abi kodulehe loomisel, siis uuri täpsemalt kodulehe loomise kohta, juba konkreetse pakkumise saamiseks saad täita kontaktivormi.

Veebimajutus.ee (Elkdata OÜ) on suurima Euroopa domeenivalikuga teenusepakkuja Eestis ja .ee domeenide akrediteeritud registripidaja, teenindades igapäevaselt kokku rohkem kui 25 000 domeeni. Tegemsit on õigeste inimestega, kui soovid domeeninime registreerida ning oma domeeniga e-posti aadressi ja kodulehe mugavalt tööle panna.

Veebimajutus on oma valdkonnas tegutsenud juba 18 aastat ning nende teenuseid kasutavad enam kui 15 000 Eesti ettevõtet.

Millist Veebimajutuse paketti valida?

Soovitan kodulehtedele Veebimajutus Pluss on paketti.  Paketis on võimalik võtta kasutusele Redis või Memcached vahemälu, mis võimaldab veebilehe või e-poe kiirust märkimisväärselt tõsta. Eraldi IP ja HTTPS koos annavad juurde paindlikkust, turvalisust ning funktsionaalsust, mis on näiteks ID-kaardi ja Mobiil-ID kasutuselevõtul oluline. Lisaks on selles paketi kuutasu sisse ja mugavalt iseteenindusse integreerinud Plausible.io külastajate statistika (eraldi ostes 9 €) ning lisaks ka WordPressi turvakaitse Patchstack (eraldi ostes 14 €). 

Olen abiks kui vajad uut kodulehte või e-poodi. Võta minuga julgelt ühendust ja saame täpsemalt rääkida.

Jaga postitust: