Kuidas ja mida postitada Facebookis

Vahel tekib küsimus, mida postitada Facebookis, ja kui palju postitada ja kuidas sõnum üles ehitada jne.
See infograafika annab hea esmase ülevaate, mis Facebooki sisu luues kindlasti tasub tähele panna.

 1. Ole järjepidev
  Facebooki sisu luues ole järjepidev ja postita regulaarselt. Postita näiteks kaks korda päevas, kord päevas või kaks korda nädalas – oluline on, et Sinu jälgijad harjuksid sinu tempoga ja hakkaks uut sisu ootama. 
 2. Kasuta pilte 
  Üks pilt ütleb rohkem, kui tuhat sõna – nii ka Facebookis. Igale postitusele relevantse ja kvaliteetse pildi lisamine suurendab selle kaasatust tervelt 2.3 korda. Tee oma pildid ise, mitte ära kasuta pildipanga pilte- kasutajad armastavad tõelisi inimesi tegemas tõelisi tegusid. 
 3. Ole oma jälgijale kasulik
  Postita oma tootest või teenusest seda infot, mida Sinu jälgija peab kasulikuks ja räägi, millise probleemi Sinu toode või teenus tema jaoks lahendab. 
 4. Postita õigel ajal
  Uuri, millal on Sinu jälgijad Facebookis aktiivsemad ning postita sisu sellel ajal. Oma lehe jälgijate käitumist saad hinnata Facebooki lehe “Statistika” alt.
 5. Ära müü
  Kellelegi ei meeldi agressiivsed müügimehed ja sama kehtib ka sotsiaalmeedias. Pidevalt oma klienti ostule suunates ehmatad ta lihtsalt ära. Teenuseid promodes on hea kasutada 4/1 reeglit: iga 4 kasuliku posituse kohta tee 1 müügile suunatud postitus.

  Kui aga vajad Facebooki postitamisel abi võid kaaluda ka sotsiaalmeedia haldamise teenuse sisseostmist 
  Riin.eu - Postitada Facebookis- Infograafika

Jaga postitust:

Samal teemal

Mis on Instagram Shopping

Kas oled märganud Instagramis osade profiilide piltidel väikeseid täpikesi / tage, millele klikkides avaneb tootenimi ja hind. Tagile omakorda klikkides, liigud edasi tootelehele ja sealt