Kodulehele HTTPS tugi? Mis see on?

HTTPS tugi on midagi, millest räägitakse üha enam ja enam. Jaanuris tuli uudis, et Google Chrome märgib HTTPS toeta veebilehed ebaturvaliseks kohtades, kus peab sisestama oma krediikaardi andmeid. Nüüd on selge, et alates oktoobrist 2017 märgitakse ebaturvaliseks KÕIK veebilehed, millel HTTPS tugi puudub ja kuhu kasutaja peab sisestama teksti – sh ka otsingu kast ning kontaktivorm. 

Google: “Alates oktoober 2017, näitab Chrome “Not secure” hoiatust kahel juhul: kui kasutaja sisestab infot HTTP lehel ning kui külastatkase HTTP lehte Incognito aknas. ”

Kas Sina jälgid turvalise ühenduse märguannet, kui sooritad ostu mõnest veebipoest? Või kas hallates enda kodulehte, mõtled krüpteeritud turvalise liikluse peale – et Sinu kliendi delikaatsed andmed ei lekiks?

https tugi kodulehel Riin.euHTTPS veebiaadressi algusel krüpteerib infoliikumise selliselt, et edastatud andmed poleks viirustele ja pahalastele loetavad. HTTPS lisab lehele oluliselt turvalisust ning aitab paroolide ja muu tundliku info lekkimist kaitsta.

HTTPS sertifikaadi tellimine on tasuta ning kättesaadav kõigile. 
Zone juhend HTTPSi seadistamiseks 
Veebimajutuse juhend HTTPSi seadistamiseks

 

Kui oled HTTPS sertifikaadi kodulehel juba ära seadistanud, saad kontrollida kas suunamine on ka õigesti tehtud 

Jaga postitust: