Sotsiaalmeedia haldamine

Sotsiaalmeedia kanalite haldamise juures on tähtis nii kujundus kui ka sisu.

Ehitan Sulle hästi toimiva Facebooki ja/või Instagrami lehe – aitan brändinguga, haldan ning loon sisu, loon ja monitoorin mänge, mõtlen välja ja administreerin reklaame jne.

Facebookis saab minult abi ka HTML-lehtede/ tabide loomisel (nt liitu uudiskirjaga jms) kui ka toodete sisestamisel.  Soovi korral koolitan ka Sinust Facebooki spetsialisti. Instagramis jõuad nende klientideni, kes soovivad ammutada inspiratsiooni ja avastada endale meelepärast. Kasutades Instagrami saad esitleda oma ettevõtet läbi piltide ja videote just sellisena nagu soovid! 60% Instagrami kasutajatest väidavad, et jõuavad uue tooteni just läbi Instagrami.

Aitan sind Instagrami strateegia loomisel, postituste koostamisel, pildimaterjali valmimisel ning ka hashtagide (#) kasutamisel.

Aitan lugeda ka raporteid ning saadud info põhjal saame analüüsida postituste edukust ning seeläbi planeerida tuleviku kampaaniad.

Aitäh, et tunned huvi – hetkel ma uus kliente sotsiaalmeedia haldamiseks vastu ei võta! Võta minuga ühendust kui vajad abi e-poe loomisel või haldamisel

Sotsiaalmeedia haldamise protsess

1. Sisu tootmine

Kõige alus on korrektselt täidetud Facebooki ja Instagrami leht – aitan optimeerida Sinu sotsiaalmeedia lehe. Regulaarsetel kohtumistel lepime kokku järgmise perioodi postituste sisud kui ka suuremad kampaaniad.

2.Sisuloomine

Facebook ja Instagram nõuavad sisu loomisel erinevat lähenemist nii teksti kui pildi osas. Hoolitsen selle eest, et kõik postitused oleksid tehtud arvestades konkreetse sotsiaalmeedia kanali nõudeid ning eripära.

3. Esmane kliendisuhtlus

Soovi korral aitan ka esmases kliendisuhtluses. Üha enam kliente soovib saada  kiiret tagasisidet nii oma kommentaarile kui teatele – hoolitsen selle eest, et nad selle saaksid

4. Analüüs ja raporteerimine

Postituste edukust saame mõõta sobivas tiheduses loodud raportitele. Pärast analüüsi saame planeerida tuleviku tegevusi arvestades just Sinu ettevõtte sihtgruppi eelistusi.

Sotsiaalmeedias olles …

✓ saad edendada enda turundustrateegiat
✓ jõuad kiiremini potentsiaalse kliendini
✓ kuulates oma jälgijaid saad ideid arenemiseks
✓ suurendad brändi tuntust ning kliendilojaalsust
✓ muudad selle kiireimaks ja parimaks klienditeeninduskanaliks
✓ saad suurenda liiklust kodulehele
✓ saad edastada infot kiiresti
✓ oled kliendi jaoks reaalselt olemas