Kuutasupõhise kodulehe tellimistingimused

 1. Kuutasuga kodulehe teenuse puhul tasud kodulehe loomise ja avaldamise eest kuutasupõhiselt paketis määratud aja jooksul.  
 2. Kuutasus sisalduvad teenused (ja välistused) sõltuvad Sinu valitud paketist. Pakettide valik on avaldatud RA Meedia kodulehel. Palun pööra tähelepanu paketivälistele lisateenuste valikutele ja nendega kaasnevatele lisakuludele.  
 3. Kui oled valinud endale sobiva paketi ja edastanud meile oma tellimuse, siis suunatakse sind tasuma esimesest osamakset makselingi kaudu 
  NB Paketi tellimisega ja esimese arve tasumisega nõustud teenuse tingimustega ja kohustud tasuma paketi kuutasu kuni paketi kehtivuse lõpuni sõltumata sellest, kas ja mil määral paketiga saadavat teenust Sa kogu paketi tähtaja jooksul kasutad.  
  NB Kodulehe koostamine ja avaldamine on personaalne teenus, seetõttu ei saa tellimusest taganeda või paketti ennetähtaegselt üles öelda.  
 4. Teenuse alguse kuupäevaks on esimese arve tasumise kuupäev ja pakett kehtib järgmised 12 kuud. Järgnevad 11 arvet edastatakse Sulle igakuiselt paketi alguse kuupäeval, tasumise tähtajaga 7 päeva. 
  Näiteks: tasusid esimese arve 15.03. Järgmised arved saad 15.04, 15.05 …. kuni viimase arveni 15.02 teenuse tellimisele järgneval aastal.  
 5. Arve tasumisest kolme tööpäeva jooksul loon Sulle ligipääsu iseteeninduskeskkonda infovahetamiseks.
  Kui tellimus sisaldas domeeni registreerimist ja e-posti seadistamist, siis edastan need koos iseteeninduskeskkonna ligipääsuga. 
   
 6. Juhul, kui Sa ei tasu paketi kehtivuse jooksul teenuse arvet õigeaegselt ja jätad tasumata ka pärast meeldetuletuse saatmist, siis on meil õigus kodulehe koostamise ja/või avaldamise teenus peatada, kuni kõigi tasumata summade laekumiseni. Juhul, kui Sinu võlgnevus ületab 2 kuu kuutasu summat (koos KM), siis on meil õigus teenusleping ühepoolselt lõpetada. Teenuslepingu selline lõpetamine muudab kogu paketi tasumata osad koheselt sissenõutavaks. 
 7. Pärast lepingu ühepoolset lõpetamist säilitan Sinu projektiga seotud materjale ja õiguseid Sulle üleandmiseks ühe kuu jooksul. Materjalide ja õiguste üleandmine toimub ainult kõigi sissenõutavaks muutunud summade tasumisega. Juhul, kui Sa ei ole ühe kuu jooksul arveid tasunud ja me pole kokkuleppele jõudnud, siis kustutan kõik tehtud tööd jäädavalt.  
 8. Meie teenus ja paketid ei sisalda sisu loomist. Sinu ja Sinu äri kodulehe sisu (visuaalsed elemendid, tekstid, infoväljad, jms) peab tulema Sinult. Meie iseteeninduskeskkond juhendab Sind nendes küsimustes.  
 9. Sinu kodulehega seotud infovahetus toimub täielikult läbi iseteeninduskeskkonnas. Palun ära saada kodulehega seotud infot muude kanalite kaudu, kui me pole selliselt kokku leppinud. Selliselt on ka Sinul endal lihtne oma kodulehe projekti hallata.  
 10. Palun pane tähele, et kodulehe valmimise kiirus sõltub ka Sinu panusest. Teenus eeldab, et edastad meile kodulehe täieliku ja lõpliku infot 3 nädala jooksul iseteeninduskeskkonna ligipääsu loomisest. Meie garanteerime, et Sinu koduleht on Sinu poolt valitud sisus avaldamiseks valmis hiljemalt 14 päeva jooksul pärast kogu vajaliku sisendi andmist iseteeninduskeskkonnas.  
 11. Kodulehe avaldamiseks valmisoleku otsuse langetad Sina.  tasun