Kas oled märganud Instagramis osade profiilide piltidel väikeseid täpikesi / tage, millele klikkides avaneb tootenimi ja hind. Tagile omakorda klikkides, liigud edasi tootelehele ja sealt on võimalik ka  kodulehele – samale toote lehele, mida Instagramis hetk tagasi vaatasid, edasi liikuda. See ongi Instagram Shopping ning see annab Sinu e-poele kindla eelise! Vaata tehtud töödest, milline näeb välja Instagram Shopping @radezain profiilil.

Täna on Instagrami suur miinus see, et postitustele pole võimalik aktiivseid linke lisada. Neid on väga väheseid, kes viitsivad trükkida www aadressi oma brauseri aknasse, et siis tootekataloogist huvipakkuv toode ülesse otsida.  Ja nii võibki jääda müük sooritamata. Instagram Shopping, mis nüüd juba ca pool aastat on Eestis aktiveeritud – muudab kodulehele edasi liikumise võimalikult lihtsaks.

Instagram shopping Instagrami pildil.
Instagram Shopping annab võimaluse Storiesse linki lisada

Instagram Shopping- tooteleht

Tingimused, Instagram Shoppingu aktiveerimiseks

  • Sinu e-pood müüb füüsilisi tooteid
  • Poe tingimused vastavad Instagrami kaubandus poliitikale
  • Oled aktiveerinud enda ettevõtte Instagrami profiili kui ärikasutaja.
  • Sinu e-poel on olemas ka Facebooki leht

Järgnevalt pead looma ja ühendama tootekataloogi, mis annab Instagramile ja Facebookile infot toodete kohta. Seda on võimalik teha nii käsitsi, kuid selle jaoks on loodud ka rakendus, mis andmevahetuse sinu kodulehe ja kataloogi vahel automaatseks teeb. Programm on täiesti tasuta kättesaadav ning kataloogi tööle saamiseks kulub ainult seadistamise aeg.

Kui kataloog on üles laetud võib kuluda mõni päev, enne kui see läbi töötatakse ja avalikustatakse. Kui kõik on edukas, ilmub Sinu Instagrami profiilile e-poe sakk, kuhu on välja toodud tagitud tooted ning nendele klikkides saab minna ka otse kodulehele toote lehele.

Postitusi lisades, siis sarnaselt sõprade tagimisega saad nüüd pildil märkida ära enda e-poe tooted – lausa kuni 20. Tootetagil klikkides saab klient liikuda tootelehele ja sealt juba mugavalt e-poodi – ilma ühegi www aadressi trükkimiseta.

Kokkuvõtvalt – mida siis Instagram Shopping teha võimaldab

  • Luua kataloog oma e-poes olevatest toodetes
  • Võimaluse tagida enda piltidel tootekataloogis oleva toote.
  • Saad lisada tootetagi ka storisse – hea võimalus link lisada neil, kellele 10 000 „Swipe up“ pole aktiveeritud
  • Tag annab võimaluse kliendil soovi korral edasi liikuda sinu kodulehele

Ühenda kindlalt oma e-pood Instagram Shoppinguga, ning muuda enda e-pood klientidele vaid 1 kliki kaugusel. Juhend asub siin. Kui vajad abi võta julgelt ühendust!

Jaga postitust:

Samal teemal

Mis on Instagram Shopping

Kas oled märganud Instagramis osade profiilide piltidel väikeseid täpikesi / tage, millele klikkides avaneb tootenimi ja hind. Tagile omakorda klikkides, liigud edasi tootelehele ja sealt